1. Kotvící čluny - XL Formát
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno v původním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm, rámování: 115 x 115
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč