1. Pražský hrad
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 77,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 90 x 105
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč