168. Ulice v Orientu

Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)

velkoformátový olej na plátně, signováno vpravo dole, rámováno v původním zdobeném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm, rámování: 115 x 115 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 14 600 Kč