U moře
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Šířka: 19,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč