Na trhu - XL formát

Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v masivním původním blondelovém rámu, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm, rámování: 118 x 118 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 22.07.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč