62. Potok v lese
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm, rámování: 103x 103 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 05.10.2020 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč