Pod hradem Lipnice

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč