121. Předjaří
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
Nesignováno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: pošk. 27,5 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč