Pohled do krajiny

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč