Pohled na chalupy

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč