198. Polní cesta
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 52 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 14.06.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč