2. Zima v Pavlově - L Formát

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 108 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 13d 15h 20m 34s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč