206. Tání
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 34,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč