Splav u Zdislavic

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a rámařské razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 63 x 80 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč