Borovice

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 62 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč