Zima - L FORMÁT

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč