55. Úvoz
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 20 cm, rámování: 27 x 43 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč