65. Snopy na poli
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč