Snopy na poli

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč