Prosincová lesní krajina

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo
Šířka: 18,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 23 x 28 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč