Busta chlapce

Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)

signováno vzadu v keramice, v místě krku prasklina, lepeno
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč