115. Busta chlapce
Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)
signováno vzadu v keramice, v místě krku prasklina, lepeno
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč