3. Pieta

Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, patinovaná pálená hlína
Šířka: 39 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.10.2019 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč