127. Výhled do kraje
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč