Moře
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 68 cm, rámování: 80 x 101,5 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč