Týnský chrám v Praze

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 30 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč