189. Snopy
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč