198. Tatry
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 59 x 73,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč