27. Jezero v údolí

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 30 x 40 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč