38. Chalupy

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 52 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč