Cesta mezi břízkami

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

přisouzeno autorovi, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 67 cm, rámování: 74 x 104 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč