62. Nízké Tatry
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 64 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 63 x 75
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč