Podzimní krajina

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 37 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč