84. V lese

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, plátno značně zvlněno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 39 cm, rámování: 49 x 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč