26. Prasata

Autor: Houska Jirka
(1985 Praha)

Signováno vlevo dole, číslováno vpravo dole 6/22, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 2002
Šířka: 31,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 42 x 47 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč