26. Prasata
Autor: Houska Jirka
(1985 Praha)
Signováno vlevo dole, číslováno vpravo dole 6/22, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 2002
Šířka: 31,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 42 x 47 cm
Konec dražby: 06.11.2018 18:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč