112. Abstrakce
Autor: Rudolf Brančovský
(1980)
Signováno vpravo dole tužkou
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 50 x 40 cm
Konec dražby: 12.12.2018 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč