228. Letadýlko
Autor: Rudolf Brančovský
(1980)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Šířka: 22 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 19 x 24 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 05.01.2022 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč