113. Kostičky
Autor: Štěpánka Šimlová
(1966 Plzeň)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: digitální tisk
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 27 x 22,5
Konec dražby: 12.12.2018 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč