106. Židle
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
pravděpodobně signováno pod paspartou, původně paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 22 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč