Modelka

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: perokresba/akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 45 cm

Konec dražby: 16.05.2023 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč