Sen

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Signováno a datováno vpravondole, číslováno 78/80, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 32,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 34 x 44 cm

Konec dražby: 01.03.2021 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč