Motýl Smrtihlav

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Signováno a datováno vpravo, knižní pasparta, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 08 cm, výška: 07 cm, rámování: 22 x 22 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 04.10.2021 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč