Nosomat Okatý s očima

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 63/170 Monogram JL a datace (1993) jsou čitelné uprostřed spodního rohu. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1993
Šířka: 18 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč