Karneval

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Signováno a datováno uprostřed dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1987
Šířka: 10 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 20 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 04.10.2021 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč