27. Poprava

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno tužkou uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 34,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 57,5

Konec dražby: 04.03.2024 20:13 SEČ

Zbývá: 11d 8h 10m 2s

Vyvolávací cena: 800 Kč