Nedokončená
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 75/110 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 40 cm, výška: 56 cm, rámování: 85 x 65
Konec dražby: 16.08.2023 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč