Vím, že nic nevím

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 10 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 22 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč