366. Oko a já

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Datace: 1989
Šířka: 10 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31 x 19 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 1 500 - 2 500 Kč

Konec dražby: 10.02.2020 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč