4. Na cestě

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno uprosřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1946
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 43,5 x 47 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:03 SEČ

Zbývá: 10d 2h 33m 44s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč