480. PF 1985
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno vlevo dole v tisku, paspartováno a zaskleno
Technika: dřevoryt, datace: 1984
Šířka: 10 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 20 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč