Renesanční žena
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 1/125 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1980
Šířka: 45 cm, výška: 57 cm, rámování: 85 x 71 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč