Skalnaté pobřeží

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno uprostřed dole, číslováno 102/120, zaskleno, rámováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.04.2019 21:30

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč